SPA, sauna, beczki i banie – prywatne SPA w Twoim ogrodzie

SPA w Twoim Domu? To Możliwe!
11 maja 2017
Ruska bania – luksus i relaks w naszym ogrodzie
23 lutego 2018
Show all

Regularne korzystanie z sauny zapewnia piękny wygląd nawilżonej skóry, ale też eliminuje codzienny stres i przemęczenie. Wpływa kojąco na cały nasz organizm, relaksuje i ładuje nową energię do naszego ciała.

Historia sauny ma już ponad 2000 lat. A najdłuższą nieprzerwaną tradycję związaną z tych sposobem kąpieli mają Finowie. Do Europy sauna powróciła w latach 30. XX wieku i zadomowiła się już na dobre. Miłośnicy tego typu relaksu mają do dyspozycji różnego rodzaju saune publiczne na basenach, w łaźniach, siłowniach etc. Niestety niewiele osób może pozwolić sobie na umieszczenie w domu czy mieszkaniu własnej prywatnej sauny. Główną przeszkodą są właściwości lokalowe, mimo dostępnych na rynku małych, prywatnych i łatwych w obsłudze urządzeń, najtrudniej jest wygospodarować przestrzeń potrzebną do zamontowania sauny.

Nasza firma znalazła satysfakcjonujące rozwiązanie, które zapewni dostęp do terapeutycznej kąpieli w saunie wszystkim , którzy dysponują chociaż skrawkiem miejsca w ogrodzie czy na tarasie.

Oferujemy naszym klientom własną , prywatną i intymną saunę ogrodową. Wykonane z wybranych nieimpregnowanych gatunków drewna, o kształcie beczki, owalnym czy niewielkiego domku do ustawienia w prywatnej przestrzeni ogrodu czy tarasu pozwolą cieszyć nam się kąpielą w dowolnym momencie dnia i roku. Wszystkie modele wyposażone są w piec z kamieniami, ławeczki, opaski ze stali nierdzewnej, podest i szklane drzwi. Nasze sauny zaaranżowane w przestrzeni ogrodu, wtapiają się w krajobraz  i  jednocześnie pozwalają się nim cieszyć nawet w trakcie kąpieli. Intymne światło , piękny zapach ziół czy olejków eterycznych, radość wspólnie spędzanych chwil, uczynią je magicznymi i niezapomnianymi.

W naszej ofercie posiadamy też zestawy stanowiące całą linię wyposażenia do stworzenia prywatnego SPA. Drewniana sauna ogrodowa, balia do schłodzenia ciała zaraz po wyjściu z sauny i jacuzzi wykonane z prawdziwego drewna tworzą jedną,spójną ścieżkę dla terapeutycznych właściwości kąpieli. Zapewniają razem wszystko to co najlepsze w sunie; gorącą parę, chłodną kąpiel i relaksujący pobyt w jacuzzi. To wspaniała rozrywka dla naszych gości bez względu na porę roku. Latem pozwoli nam na wspólne przebywanie w ogrodach, rozmowę, cieszenie się swoim towarzystwem, zimą zapewni fantastyczne doznania, kwintesencję zalet sauny.

Sauna oczyszcza organizm i umysł. Pozwala na zdrowy i głęboki sen, jest źródłem endorfin. A co ważne, jej oddziaływanie nie jest tylko miejscowe, chwilowe. Działanie oczyszczające umysł i organizm ,uwalniająca się energia działa niczym bateria powoli uwalniająca się do ciała i mózgu.

 

Używając sauny warto przestrzegać kilku zaleceń, które pomogą nam cieszyć się dłużej jej skutkami:

– po seansie w naszej saunie ogrodowej, weź chłodną kąpiel w beczce, i odpocznij po niej co najmniej pół godziny

-wykonaj serię ; sauna plus kąpiel przynajmniej 3 razy

– korzystaj z sauny raz w tygodniu

– w saunie przebywaj łącznie do 12 minut, w kąpieli nawet dłużej

– przed wejściem do sauny nie pij alkoholu i nie objadaj się

– nie wchodź do sauny z pustym żołądkiem

– zapytaj lekarza , czy możesz korzystać z tego rodzaju kąpieli

 

OFERTA