Luksus w przystępnej cenie

Wycieczka do uzdrowiska w dzisiejszych czasach może cię znacznie cofnąć, a to tylko na jedną wycieczkę! Pewnie, że było to "warte", ale po co zadawać sobie tyle trudu, aby to zaplanować, zarezerwować dzień lub dwa, a potem wszystkie te podróże, kiedy można mieć to samo rozpieszczające doświadczenie w swoim własnym domu i w swojej własnej drewnianej wannie?

To tam wchodzimy!

Chcemy dać Ci odrobinę luksusu, nie tracąc przy tym wszystkich pieniędzy i czasu, chcemy, abyś został tam, gdzie czujesz się najbardziej komfortowo, ponieważ w ten sposób naprawdę będziesz mógł się zrelaksować! Zadbamy również o to, abyś robił to w stylu!

Możemy zbudować dla Państwa tradycyjną drewnianą wannę grzewczą, w której można się zanurzyć i zrelaksować w ciepłej wodzie ogrzewanej przez prawdziwy piec na drewno, zainstalowany wewnątrz lub na zewnątrz. Ciesząc się rustykalnym zapachem palącego się drewna z kojącym doświadczeniem kąpieli.

To jednak nie wszystko, możemy zapewnić także prawdziwe sauny drewniane; wygląd tradycyjnej sauny beczkowej daje poczucie luksusu i klasy; to jeszcze zanim wejdziemy do środka i poczujemy bóle i napięte mięśnie zanikają pod wpływem otaczającego ciepła. To naprawdę jest jak posiadanie profesjonalnego SPA we własnym domu!

Zbudowane zgodnie z Waszą własną specyfikacją, możemy przydzielić wystarczającą ilość rozmiarów i stylu, aby pięknie zaakcentować Wasz ogród w dowolny sposób. Nasze tradycyjne style konstrukcyjne wykorzystują piękno świerku i jego naturalne właściwości lecznicze, aby zwiększyć i tak już przyjemne doznania. A może woleliby Państwo drewno modrzewiowe, które pozostawia aromatyczne korzyści podczas użytkowania. Oferujemy nawet różne wnętrza naszych jacuzzi, jeśli nie chcesz, aby drewno było poddawane regularnej konserwacji, dlaczego nie przestawisz się na polipropylen lub włókno szklane? Wybór należy do Państwa.

Nasze spa i sauny opalane drewnem są również zielone i nie wymagają ciągłego stosowania środków ściernych i obraźliwych chemikaliów, aby utrzymać je w czystości. Jest to nie tylko czystsze doświadczenie, ale również znaczne oszczędności na środkach chemicznych.

Tak jak możesz dostosować rozmiar swojego nowego drewna wypalanego sauna lub jacuzzi można również dodać szeroki wachlarz dodatków, aby zwiększyć przyjemność z korzystania z doświadczeń. Oświetlenie LED może zostać dodane w celu zapewnienia większej przyjemności i relaksu w nocy. Można dodać minibary, aby pomieścić kilka napojów wraz z moczeniem, gdy towarzystwo jest w pobliżu. Akcenty dookoła pokrywy wanny z hydromasażem mogą naprawdę przyciągać wzrok i sprawiać, że element ten będzie się bardziej wyróżniał; podobnie jak szklane ściany lub okna do sauny.

Możliwości są tak samo zróżnicowane i wyjątkowe, jak Ty, a celem końcowym jest zawsze Twoja radość. Rozluźnienie i rozpieszczenie w Spa nie jest już czymś, po co trzeba iść, my sprowadzamy spa do domu! Odpoczynek i relaks we własnym domu, w cenie, która wydaje się być luksusem, ale uczucie, że tak jest!

Jak wybrać saunę ogrodową

Inwestycja w saunę to nie tylko inwestycja w dom, ale także szansa na poprawę własnego samopoczucia. W związku z tym, przy odrobinie pracy domowej i odrobinie rozwagi można mieć pewność, że radość z korzystania z sauny będzie trwała przez wiele lat i nie trzeba będzie łamać banku, aby to zrobić!

Lepsze życie z sauną lub gorącą kąpielą we własnym ogrodzie

Dodaj do swojego ogrodu saunę lub drewnianą gorącą kubek

Twój dom jest twoim zamkiem. To Twoja samotność i ucieczka od: zmęczonych dojazdów, zmian w czasie, a może nawet dziecięcych praktyk sportowych i recitali. To właśnie tutaj przychodzisz odpocząć i zrelaksować się, szczególnie w Ogrodzie. Nocne powietrze, popołudniowe słońce, cisza i spokój. Nic nie może być lepsze... czy może? Oto jeszcze dwie opcje dla Twojego Ogrodu, które musisz rozważyć.

Sauna Ogrodowa - przynieś SPA do swojego domu

Dlaczego Garden Sauna może być lepsza niż publiczne SPA? Podróżowanie do miasta, a następnie powrót do domu po długim, męczącym dniu pracy tylko po to, by odwiedzić Publiczną Saunę (SPA) naprawdę pokonuje cały cel i nie wnosi wiele do własnego relaksu pod koniec dnia. Musi być łatwiejszy sposób...