Fajne i dziwaczne przemiany w szafie

Kiedy przestrzeń jest skąpa i trzeba wykorzystać każdy dostępny centymetr wnętrza, zbędna szafa może mieć ukryty potencjał. Zapomnij o składowaniu płaszczy i odkurzaczu; te inspirujące realne zmiany w szafie są po to, aby pokazać ci, jak zmaksymalizować swoje wnęki. Od pudelowej garderoby po stylową łazienkę pod schodami, podjęcie decyzji, którą z nich powielić, może być wyzwaniem!

Urocza szafa na spacery dla psów

Lauren Schmitt zaprojektowała wspaniałą garderobę dla swoich ukochanych pudli, Darli, Myli, Lottie i Willow. Szafa na pudle Lauren znajduje się w południowej Kalifornii i została wyposażona we wszystko, czego mogą potrzebować jej psy. Lauren usunęła niepotrzebne miejsce przed zainstalowaniem regałów na wszystkie zabawki dla psów, smycze, obroże i akcesoria. Uroczy dywanik z pudlem doskonale wykończył pomieszczenie, dzięki czemu jest godny każdej deski Pinterest dla miłośników psów!

Stacja pieczenia w stylu domowym

Mamy absolutną obsesję na punkcie tej szafy do pieczenia Mindi z MyLove2Create. Blogerka jest znana z tego, że dzieli się inspirującymi tutorialami DIY, aby pomóc innym tworzyć niesamowite domy, które są dla nich wyjątkowe, więc kiedy jej siostra postanowiła zamienić swoją starą spiżarnię w stację do pieczenia, Mindi dokładnie wiedziała, jak pomóc. Modyfikując szafę kuchenną swojej siostry, Mindi kupiła trochę tarcicy i blat z Home Depot, pocięła je na kształt i naprawiła na miejscu. Farba kredowa i oszczędzające miejsce przesuwne drzwi pięknie wykończą centrum piekarnicze.

Piękny żłobek w szafie we wnęce na garderobę.

Zaprojektowany przez Sarah Sherman Samuel, ten oszałamiający żłobek w szafie jest arcydziełem wzornictwa oszczędzającego przestrzeń. Wykorzystując w pełni każdy centymetr wewnętrznej przestrzeni, Sarah usunęła niepotrzebne wbudowane drzwi szafy i wykorzystała wnękę do stworzenia pięknego żłobka w szafie, wraz z łóżeczkiem i półkami do przechowywania, które są poza zasięgiem dziecka! Co jeszcze lepsze, stylowy kącik przedszkolny został wykończony zdejmowaną tapetą z Chasing Paper, co oznacza, że można go zmienić za każdym razem, gdy pojawi się nastrój.

Szafa inspirowana Narnią czytająca zakątek

Robert i Lauren z Bless'er House to kochający majsterkowanie duet, który sprawia, że ich dom staje się domem, po jednym remoncie przyjaznym dla budżetu na raz. Podczas gdy my kochamy każdy pokój w ich posiadłości, pokój zabaw pary jest chyba najbardziej imponujący. Idealne miejsce dla ich młodej córki, pokój został oszczędny, po tym jak Lauren odkryła antykwariat w sklepie ze śmieciami w Myrtle Beach w Południowej Karolinie. Zainspirowana przez Narnię, Lauren namalowała szafę, a następnie zainstalowała oprawę oświetleniową, tapetę i poduszki, aby stworzyć idealny kącik do czytania.

Mini sklep video

Wiedząc, że ich dzieci nigdy nie zaznają radości ze spaceru do Blockbuster, by wybrać film, Robert i Lauren z Bless'er House również postanowili zamienić swoją wolną szafkę pod schodami w domowy sklep z DVD - miejsce, w którym cała rodzina będzie mogła wspólnie oglądać film. Przestrzeń miała dziwny kształt, była głęboka i nie została w pełni wykorzystana, ale dzięki puszce z farbą i kilku prostym półkom, para zdołała przekształcić swoją szafę w ciągu zaledwie weekendu.

Kompaktowa pralnia z faux tiles

Zaprojektowana na początku lat 2000. ta brzydka szafa użytkowa posiadała brązowe ściany i beżową podłogę z linoleum, dopóki właścicielka Sarah nie stała się kreatywna. Aby przekształcić malutki pokój na mały budżet, Sarah kupiła białe sześciokątne płytki z Floor & Decor, blat rzeźnika z bloku Menards, a także podstawowe, niewykończone szafki ścienne, które malowała. Aby odtworzyć kilka wysokiej klasy czarnych płytek metra, które zauważyła w swoim lokalnym Starbucksie, Sarah namalowała ścianę i użyła długopisu Sharpie do stworzenia fałszywego wzoru płytek - sprytne!

Niesamowita domowa stacja benzynowa

Bryanne LaVigne mieszka w Buffalo w Nowym Jorku i stworzyła super fajny bar przydomowy w swojej starej szafie w salonie. Miejscowy otwór do podlewania znajduje się za przesuwanymi drzwiami stodoły i jest wyposażony w ekspres do kawy, szklany schowek, wiadro z lodem i wszystkie akcesoria potrzebne do tworzenia koktajli lub cappuccino! Transformacja była stosunkowo prosta i wymagała jedynie kilku półek i ławki na blacie kuchennym, podczas gdy szafki pod blatem zapewniają miejsce na ulubione napoje Bryanne.