Płytki ceramiczne to niezwykle popularny materiał wykończeniowy, który sprawdza się w różnych pomieszczeniach. Można układać je w kuchni, łazience, coraz częściej pojawiają się także w salonach. Dostępne są zarówno płytki podłogowe, jak i ścienne. Wśród producentów, których płytki naprawdę zasługują na uwagę znajduje się Opoczno.

Dlaczego płytki marki Opoczno

Opoczno to znany i ceniony od naprawdę dawna producent płytek ceramicznych. Oferuje niezwykle interesujące wzornictwo, nie zapominając jednocześnie o jakości. Płytki marki Opoczno są niezwykle trwałe. Świetnie wyglądają i długo zachowują swój perfekcyjny wygląd. Z uwagi na to, że są naprawdę solidnie wykonane ich ułożenie jest prostsze. Nie trzeba obawiać się, że płytki będą pękać czy się szczerbić.

Kolekcja płytek Opoczno Quenos

Jedną z ciekawszych kolekcji płytek marki Opoczno jest kolekcja płytek Opoczno Quenos. To płytki, które zwracają uwagę niezwykle stosowanym designem. To właśnie ta ich cecha sprawia, że doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu bez względu na jego styl. Do tego dochodzi ogromna różnorodność formatów. W efekcie każdy, kto zdecyduje się właśnie na te płytki w swoim domu może być pewny, że uda się stworzyć niebanalne aranżacje zarówno podłóg, jak i ścian.
Tworząc płytki, projektanci inspirowali się betonem, który doskonale prezentuje się nie tylko w łazience, ale również w kuchni, a nawet w sypialni. Kolekcja to stosowana kolorystyka, którą oparto na odcieniach szarości. To właśnie dlatego płytki dają niemalże nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o dobór dodatków. Można zestawić je z kolorami intensywnymi, głębokimi, ale równie dobrze będą wyglądały połączone z pastelami. Warto dodać, że kolekcja jest mrozoodporna, co sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby płytki wykorzystać również na balkonie czy tarasie.

Kolekcja płytek Opoczno Quenos to doskonały wybór dla wszystkich naprawdę wymagających właścicieli mieszkań i domów. Idealnie wpiszą się w gust zarówno miłośników klasycznych rozwiązań, jak i tych, którzy cenią nowoczesność.